2 грудня 2009

01 грудня 2009 року Надзвичайний та Повноважний Посол Боснії та Герцговини в Україні пан Нікола Джукич з резиденцією у Будапешті (Угорська Республіка) передав вірчі грамоти Президентові України Віктору Ющенкові.

Церемонія передачі вірчих грамот була загальною для всіх послів таких країн: Австралії, Ірландії, Малайзії, Судану, Перу, Боствана, Нової Зеландії та Демократичної Республіки Конго.

Надзвичайний та Повноважний Посол Боснії та Герцеговини в Україні пан Нікола Джукич у Міністерстві закордонних справ України провів ряд зустрічей, зокрема з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Бельгії Ярославом Ковалем; з генеральним секретарем Протоколу МЗС України; з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Туреччині Олександром Міщенком; з генеральним директором четвертого територіального департаменту МЗС України та Тетяною Куликовою, начальником ДКС по БіГ.

У ході розмови обидві сторони констатували, що відносини між двлма державами дуже добрі. Співрозмовники окреслили коло питань для подальшого розвитку двосторонніх відносин та економічної співпраці.