8 грудня 2010

У Брюсселі у Штаб-квартирі НАТО відбулася зустріч делегації Боснії та Герцеговини та НАТО, присвячена узгодженню Індивідуальної партнерської програми (ІРР) для БіГ на 2011 рік

7 грудня 2010 року делегація Боснії та Герцеговини на чолі з Головою Департаменту з питань миру та безпеки Міністерства закордонних справ БіГ послом Фуадом Шабетом зустрілася у Штаб-квартирі НАТО у Брюсселі із делегацією НАТО. До складу делегації БіГ входили представники Міністерства оборони БіГ, Збройних Сил БіГ та Міністерства безпеки БіГ.

Ця зустріч була присвячена узгодженню Індивідуальної партнерської програми (ІРР) для Боснії та Герцеговини на 2011 рік. Це буде вже п’ята ІРР, виконана країною, починаючи від приєднання БіГ до програми НАТО «Партнерство заради миру» у 2006 році. Індивідуальна партнерська програма на 2011 рік містить 195 положень, які установи БіГ обрали з євроатлантичної робочої програми НАТО для продовження своєї адаптації до стандартів країн-членів НАТО у військовій обороні, безпеці та цивільно-військовій співпраці.

На сьогоднішній день у заходах, запропонованих ІРР, прийняло участь більше 1000 співробітників Міністерства Оборони, Збройних Сил, Міністерства безпеки, Міністерства з питань прав людини та справ біженців БіГ.

Делегація НАТО висловила своє задоволення продовженням співпраці у рамках ІРР та похвалила установи БіГ, оскільки ступінь виконання попередніх Індивідуальних партнерських програм дуже високий у порівнянні з іншими країнами, які приймають участь у цій програмі. БіГ довела, що вона може виконувати те, що заплановано.

http://www.mfa.ba/aktuelnosti/iz_dkp_i_misija/default.aspx?id=17843&template_id=16&pageIndex=1