13 квітня 2011

Заступник міністра закордонних справ Боснії і Герцеговини Анна Трішич-Бабич під час робочого візиту до Брюсселю зустрілася з Президентом Комітету регіонів Європейського Союзу Мерседес Бресо

12 квітня 2011 року у рамках робочого візиту до Брюсселю заступник міністра закордонних справ Боснії і Герцеговини Анна Трішич-Бабич зустрілася із Президентом Комітету регіонів Європейського Союзу Мерседес Бресо.

А.Трішич-Бабич ознайомила М.Бресо з актуальною політичною ситуацією у БіГ. Вона підкреслила, що крізь тісну регіональну співпрацю між країнами Західних Балкан та ЄС, як, наприклад, у рамках Адріатично-Іонічної Ініціативи, поширюється європейська ідея у цьому регіоні та відбувається його наближення до ЄС. Зміцнення європейської ідеї та підтримка європейської перспективи регіону країн Західних Балкан має вирішальне значення для його прогресу у процесі європейських інтеграцій.

Президент Комітету регіонів М.Бресо схвалила діяльність БіГ згідно із Стратегією розвитку макрорегіону у рамках Адріатично-Іонічної Ініціативи. Вона наголосила, що ідея балканських країн у співпраці з країнами-членами ЄС, які одночасно є і членами цієї ініціативи (Італія, Греція, Словенія), використовуючи фонди ЄС, спільно виступати в інфраструктурних проектах, проектах захисту навколишнього середовища та моря тощо, дуже хороша.

І, нарешті, М.Бресо підкреслила те, що Комітет регіонів, у рамках своїх повноважень, продовжуватиме підтримувати Стратегію розвитку макрорегіону Адріатично-Іонічної Ініціативи.

http://www.mfa.ba/aktuelnosti/saopstenja/default.aspx?id=18972&template_id=16&pageIndex=1