13 квітня 2011

Міністр закордонних справ Боснії і Герцеговини Свен Алкалай під час робочого візиту до Парижу зустрівся у Народному парламенті Франції з депутатом Франсуа Ламіньє

13 квітня 2011 року під час робочого візиту до Парижу міністр закордонних справ БіГ зустрівся з Головою Товариства Франція – БіГ у Народному парламенті Франції, депутатом Франсуа Ламіньє.

С.Алкалай ознайомив Ф.Ламіньє з актуальною ситуацією у країні. При цьому особливу увагу він звернув на процес наближення БіГ до ЄС та НАТО. Міністр закордонних справ БіГ подякував за підтримку Товариству Франція – БіГ за допомогу і підтримку на проєвропейському шляху країни та за ті заходи, які Товариство проводило з метою лібералізації візового режиму.

Особливу цікавість Голови Товариства Ф.Ламіньє викликав процес формування уряду у БіГ. Він наголосив на необхідності виконання вимог поставлених перед країною для вступу до ЄС. Крім того, він ще раз підтвердив готовність Товариства Франція – БіГ у Народному парламенті Франції надавати підтримку Боснії і Герцеговині на всіх рівнях.

http://www.mfa.ba/aktuelnosti/saopstenja/default.aspx?id=18981&template_id=16&pageIndex=1