6 травня 2011

Міністр закордонних справ Боснії і Герцеговини Свен Алкалай взяв участь у міжнародній конференції «Країни Центральної та Східної Європи у перехідний період і зміни на Близькому Сході – обговорення в Софії»

Міністр закордонних справ Боснії і Герцеговини Свен Алкалай взяв участь у міжнародній конференції «Країни Центральної та Східної Європи у перехідний період і зміни на Близькому Сході», яка відбулася з 5 по 6 травня 2011 року у Софії (Республіка Болгарія).

У рамках роботи шести тематичних секцій на міжнародній конференції планується обмін думками, знаннями та досвідом з країнами Близького Сходу у проведенні політичних реформ, прозорості, боротьби з корупцією та свободи ЗМІ.

С.Алкалай виступав у секції 4 «Реформування політичних інституцій», засідання якої відбулося 6 травня 2011 року. У своєму виступі він зосередив основну увагу на позитивних прикладах БіГ, які могли б використати країни Близького Сходу та Північної Африки, що зараз переживають період глибокої кризи.

Під час проведення конференції міністр закордонних справ Боснії і Герцеговини провів зустріч з Генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном. Крім того, він зустрівся з міністром закордонних справ Республіки Болгарії Ніколаєм Младеновим.

Серед виступаючих на конференції у Софії були Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, болгарський прем’єр Бойко Борисов, угорський міністр закордонних справ Янош Мартоні, міністри закордонних справ Свен Алкалай (БіГ), Ніколай Младенов (Болгарія), Луїс Амаду (Португалія), Карл Більдт (Швеція) та Дімітріс Друцас (Греція), Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд, колишній президент Болгарії Желю Желєв та колишній прем’єр Болгарії Філіп Димитров.

http://www.mfa.ba/aktuelnosti/saopstenja/default.aspx?id=19171&template_id=16&pageIndex=1