18 травня 2011

Заступник міністра закордонних справ Боснії і Герцеговини Анна Трішич-Бабич взяла участь у конференції «Стабільна та безпечна розбудова Західних Балкан», яка проводилася Інститутом Аспен

Заступник міністра закордонних справ Боснії і Герцеговини Анна Трішич-Бабич взяла участь у конференції «Стабільна та безпечна розбудова Західних Балкан», яка відбулася з 16 по 19 травня 2011 року у Будві.

А.Трішич-Бабич витупила перед учасниками конференції на першій сесії «Майбутня роль НАТО та ЄС у Південно-Східній Європі», що відбулася 17 травня 2011 року.

У своєму зверненні вона підкреслила орієнтованість БіГ на повноправне членство в ЄС та НАТО. А.Трішич-Бабич наголосила на тому, що саме такий політичний шлях обрала її країна для досягнення прогресу та процвітання. Вона сподівається, що незабаром БіГ наздожене своїх сусідів у євроінтегарційному процесі. Крім того, заступник міністра закордонних справ БіГ сказала, що євроатлантична інтеграція не має альтернативи, і що це найкраща основа для тривалої безпеки Західних Балкан.

http://www.mfa.ba/aktuelnosti/saopstenja/default.aspx?id=19271&template_id=16&pageIndex=1