24 травня 2011

Міжнародна виставка «Енергетика, промисловість, гірнича справа» відбудеться у Тузлі з 21 по 25 червня 2011 року

Міжнародна виставка «Енергетика, промисловість, гірнича справа» відбудеться у Тузлі з 21 по 25 червня 2011 року. Про це журналістам повідомили на прес-конференції у Сараєві.

Директор виставки Радомир Жилич сказав, що вона буде присвячена енергетиці та гірничодобувній справі. За словами Р.Жилича, цей захід сконцентрований на промисловому та гірничодобувному потенціалі Тузланського басейну та його розвиткові у наступний період. Він зазначив, що свою участь у цьому заході вже підтвердили відомі данські компанії, які займаються розробкою ефективного використання енергії та відновлювальними джерелами енергії. У Міжнародній виставці у Тузлі братимуть участь і німецькі компанії. Очікується прибуття представників енергетичного концерну RWE, про це також повідомив Р.Жилич. Крім того, він сказав, що паралельно з роботою виставки проходитиме Міжнародний спеціалізований симпозіум «Енергія» з 23 по 24 червня.

Організатором виставки виступає Посольство Королівства Датського у БіГ, а спонсором – Міністерство енергетики та гірничодобувної промисловості Федерації БіГ.

Міністр енергетики та гірничодобувної промисловості Ердал Трхуль підкреслив важливість цього виставкового заходу, наголосивши, що це гарна можливість для БіГ повернути собі місце у втраченій ніші енергетичного сектору. У 80-х роках ХХ ст. Боснія і Герцеговина виготовляла стільки енергії, що могла повністю задовольнити потреби цілої колишньої Югославії. На думку Е.Трхуля, такі виставкові заходи повинні повернути БіГ належне місце серед провідних постачальників енергії.

Партнером цьогорічної виставки «Енергетика, промисловість, гірнича справа» стало Представництво ТПП Данії у БіГ.

http://www.rtvfbih.ba/loc/template.wbsp?wbf_id=38