8 червня 2011

Міністерство закордонних справ Боснії і Герцеговини – організатор засідання, де розглядатиметься IPAP для БiГ

Міністерство закордонних справ Боснії і Герцеговини, згідно з висновками, прийнятими на 32-й сесії НАТО Координаційною групою Ради міністрів БіГ, є організатором засідання, яке відбудеться з 7 до 10 червня 2011 року у Будинку збройних сил БіГ в присутності представників НАТО. Темою цього засідання стане обговорення ступеню реалізації Індивідуального партнерського плану у БіГ (Individual Partnership Action Plans – Індивідуальний партнерський план) протягом 2010 р. та першого кварталу 2011 р. Головуватимуть на цьому засіданні Надзвичайний та Повноважений Посол Фуад Шабета, представник МЗС БіГ, та Джеймс Макі, представник Штаб-квартири НАТО з Брюсселю, відповідальний за БіГ.

Співпраця БіГ та НАТО у рамках IPAP – це один із найважливіших механізмів партнерських відносин, які стосуються, зокрема, поглиблення та запровадження реформ, необхідних для створення передумов вступу в НАТО. Відповідно з обов’язками, які випливають з IPAP, Координаційна група Ради міністрів БіГ підготувала та представила у Штаб-квартирі НАТО у Брюсселі документ, в якому є самооцінка реалізації IPAP у БіГ протягом 2010 р. – першого кварталу 2011 р., де детально представлений ступінь реалізації запланованих заходів відповідних інституцій БіГ. На підставі цього документу відповідні інституції НАТО розробили власну Оцінку реалізації та прогресу, якого БіГ досягла у рамках IPAP.

Було констатовано, що Боснія і Герцеговина успішно завершила виконання першого циклу IPAP за 2008 – 2010 рр., а в січні 2011 р. був розроблений та узгоджений з НАТО наступний документ IPAP для БіГ на 2011 – 2013 рр., який також був затверджений у НАТО у лютому цього року.

http://www.mfa.ba/aktuelnosti/saopstenja/default.aspx?id=19437&template_id=16&pageIndex=1