29 вересня 2011

У Нью-Йорку міністр закордонних справ Боснії і Герцеговини Свен Алкалай зустрівся з американським послом в ООН Сюзан Райс

28 вересня 2011 року у Нью-Йорку у рамках 66 засідання Генеральної Асамблеї ООН відбулася зустріч міністра закордонних справ Боснії і Герцеговини Свена Алкалая з американським представником в ООН Сюзан Райс.

Розмова С.Алкалая та С.Райс була сконцентрована навколо актуальних питань, які вирішуються у Раді Безпеки ООН, зокрема, наприклад, обговорювалися заява Палестини про прийом у повноправні члени ООН, події в Лівії та Ємені, гуманітарна криза у Сомалі. Політики обмінялися думками щодо питань, які очікують свого вирішення в Раді Безпеки до кінця цього року, коли закінчиться мандат БіГ як її непостійного члена.

С.Алкалай та С.Райс висловили задоволення тим, що БіГ та США у Раді Безпеки ООН успішно співпрацювали. При цьому міністр закордонних справ БіГ подякував за підтримку у роботі Постійного представництва БіГ в ООН.

У ході зустрічі було відзначено успішне головування Боснії і Герцеговини протягом січня цього року та конструктивний внесок країни до основних функцій Ради Безпеки ООН: збереження миру та безпеки у світі, запобігання конфліктам та врегулювання кризових ситуацій мирним шляхом через діалог і участь всіх зацікавлених сторін.

Напркінці розмови С.Алкалай ознайомив С.Райс із політичною та економічною ситацією у Боснії і Герцеговині, а також із станом євроатлантичної інтеграції.

http://www.mfa.ba/aktuelnosti/saopstenja/default.aspx?id=20003&template_id=16&pageIndex=1