18 жовтня 2011

У Вашингтоні заступник міністра закордонних справ БіГ Анна Трішич-Бабич зустрілася із заступником помічника держсекретаря США Філіпом Рікером

17 жовтня 2011 року у Вашингтоні заступник міністра закордонних справ Боснії і Герцеговини Анна Трішич-Бабич зустрілася із заступником помічника держсекретаря Сполучених Штатів Америки Філіпом Рікером.

Вони обговорили актуальну політичну ситуацію у БіГ. Ф.Рікер наголосив на тому, що США сподіваються, що провідні політичні сили БіГ домовляться щодо формування Ради міністрів БіГ та на їхню готовність піти на компроміс. Крім того, він повторив, що США чекають рішення у процесі реєстрації перспективного віськового майна у БіГ, аби продовжити наближення до НАТО.

А.Трішич-Бабич повідомила Ф.Рікеру про переговори, які були проведені у БіГ щодо виконання останніх двох умов (Сейдич – Фінці та Закон про державну допомогу) із SAA (Угода про стабілізацію та асоціацію), аби вона до кінця року вступила в силу. Після цього БіГ зможе подати заявку на отримання статусу кандидата в ЄС.

http://www.mfa.ba/aktuelnosti/saopstenja/default.aspx?id=20095&template_id=16&pageIndex=1