24 листопада 2011

Міністр закордонних справ Боснії і Герцеговини Свен Алкалай зустрівся у Вашингтоні з помічником Державного секретаря Сполучених Штатів Америки з питань Європи та Євразії Філіпом Гордоном та конгресменом Рассом Карнаханом

22 листопада 2011 року у Вашингтоні міністр закордонних справ Боснії і Герцеговини Свен Алкалай зустрівся з помічником Державного секретаря Сполучених Штатів Америки з питань Європи та Євразії Філіпом Гордоном.

Співрозмовники обмінялися інформацією та думками щодо політичної ситуації у БіГ, особливо тих, які стосуються формування Ради міністрів БіГ та виконання поставлених умов для продовження євроатлантичної інтеграції.
З нагоди 16 річниці з дня підписання Дейтонської мирної угоди С.Алкалай подякував США за вирішальну роль у припиненні війни в країні і за підтримку, яку ця дружня країна надає БіГ до сьогоднішнього дня. Він наголосив на тому, що потрібно дивитися у майбутнє, та висловив сподівання, що США і надалі буде підтримувати БіГ.

Помічник Державного секретаря Ф.Гордон високо оцінив дворічний термін головування БіГ у Раді Безпеки ООН, який має закінчитися наприкінці цього року, та подякував за гарну співпрацю.

У Вашингтоні С.Алкалай також зустрівся і з конгресменом Рассом Карнаханом, якому він також висловив подяку до багаторічну підтримку БіГ та проінформував співрозмовника про стан євроатлантичних інтеграції у БіГ та про формування Ради міністрів.

Р.Карнахан, на додаток до політичної, поцікавився й економічною ситуацією у країні. Вони обговорили загальний економічний стан БіГ та вплив на нього світової економічної кризи. Також йшлося і про можливу співпрацю між країнами.

http://www.mfa.ba/aktuelnosti/saopstenja/default.aspx?id=20274&template_id=16&pageIndex=1