11 вересня 2012

Заступник міністра закордонних справ Боснії і Герцеговини Анна Трішич-Бабич взяла участь у Міжнародній конференції миру у Сараєві

З 9 по 11 вересня 2012 року у Сараєві відбулася Міжнародна конференція миру, в якій взяла участь заступник міністра закордонних справ БіГ А.Трішич-Бабич.

11 вересня 2012 року А.Трішич-Бабич взяла участь у роботі секції «Балкани та Європа», де розглядалися досягнення і перспективи країн регіону Західних Балкан у євроінтеграційних процесах.

Головував у секції генеральний директор Генеральної дирекції з питань розширення Європейської комісії Стефано Саніно, а у її роботі серед інших взяли участь Президент Чорногорії Філіп Вуянович і Президент Федерації БіГ Жівко Будимир.

Учасники роботи секції обговорили досягнення стратегічних цілей європейської інтеграції у Боснії і Герцеговині. А.Трішич-Бабич наголосила, що потрібне подальше продовження процесів стабілізації і демократизації. Наступні кроки європейської інтеграції вимагають проведення серйозного реформування суспільства. Конкретні форми співпраці з ЄС щодо їх проведення можливо реалізувати через реформування окремих частин суспільства.

http://www.mfa.ba/aktuelnosti/saopstenja/default.aspx?id=22032&template_id=16&pageIndex=1