18 вересня 2012

Відбулося перше засідання Комісії Боснія і Герцеговина – НАТО

18 вересня 2012 року у Сараєві відбулося перше засідання Комісії Боснія і Герцеговина – НАТО. Засідання пройшло під головуванням заступника міністра закордонних справ БіГ і голови Комісії Анни Трішич-Бабич.

На початку засідання присутнім було повідомлено про рішення створити Комісію БіГ – НАТО, після чого голова Комісії познайомила її членів з обов’язками і способом роботи цього новоутвореного органу, а також зі станом процесу інтеграції у БіГ та із запланованими заходами.

Продовжило роботу засідання обговорення питань, пов’язаних з реалізацією підготовлених заходів і зобов’язань, що стосуються візиту Експертної групи НАТО до Головного Штабу у Брюссель з 24 по 26 вересня 2012 року. Після перегляду стану виконання Індивідуального партнерського плану (ІРАР) БіГ досягла певних результатів та отримала високу оцінку з боку представників НАТО. Крім того, було наголошено на необхідності провести додаткове засідання для представників НАТО і Експертної групи з БіГ.

Крім того, було представлено і досягнення у партнерській співпраці між БіГ і НАТО у Процесі планування й аналізу (PARP). У співпраці з НАТО Міністерство оборони БіГ заповнило анкету PARP, на основі якої представники Альянсу оцінять стан загальної безпеки у країні. Вона буде слугувати для визначення напрямків партнерської співпраці у виконанні четвертого циклу PARP, з метою підвищення оперативної сумісності між НАТО і БіГ.

http://www.mfa.ba/aktuelnosti/saopstenja/default.aspx?id=22116&template_id=16&pageIndex=1