11 жовтня 2012

У понеділок починається пробний перепис населення

15 жовтня 2012 року у Боснії і Герцеговині починається пробний перепис населення та житлового фонду. Він триватиме до 29 жовтня 2012 року і здійснюватиметься у 35 муніципалітетах і містах.

Перепис буде проводитися на 60 ділянках: 33 з них знаходиться у Федерації БіГ, 21 – у Республіці Сербській, 6 – в окрузі Брчко. Матеріали, які стосуються перепису, вчора було розіслано у всі муніципалітети, де проходитиме пробний перепис.

До перепису буде долучено 6.000 домогосподарств, що складають близько 20.000 населення. Пробний перепис буде проводити біля 200 осіб, 60 з них займатиметься підрахунком. Підрахунки показують, що реалізація цього заходу коштуватиме приблизно 100.000 євро.

Метою проведення пробного перепису є перевірка підготовки методологічних, організаційних і інформаційних рішень у зборі й обробці даних перепису, а також у своєчасному усуненні можливих недоліків. Це є заключним етапом підготовки до перепису населення, проведення якого заплановано на наступний рік.

В Агентстві зі статистики БіГ повідомляють, що пробний перепис буде проводитися на території Банялуки, Біхача, Бієліни, округу Брчко, Цазіна, муніципалітетів Центр Сараєва, Добой, Фоча, Гацко, Горажде, Мостар, Іліджа, Іліяш, Східне Нове Сараєво, Какань, Козарська Дубіла і Лівне, Лукавац, Неум, Ораш, Пале, Прієдор, Прнявор, Нове місто Сараєво, Нове Сараєво, Старе місто Сараєво, Шипово, Широкий Брєг, Теслич, Травник, Требінє, Тузла, Углєвик, Зеніца та Зворник.

http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=71763