19 жовтня 2012

Заступник міністра закордонних справ Боснії і Герцеговини та Голова Комітету з питань інтеграції в НАТО Анна Трішич-Бабич зустрілася з помічником Генерального секретаря НАТО з питань сучасних викликів безпеки Габором Іклоді

18 жовтня 2012 року заступник міністра закордонних справ Боснії і Герцеговини та Голова Комітету з питань інтеграції в НАТО Анна Трішич-Бабич у Штаб-квартирі НАТО, що у Брюсселі, зустрілася з помічником Генерального секретаря НАТО з питань сучасних викликів безпеки Габором Іклоді.

У ході бесіди Г.Іклоді позитивно оцінив зустріч, яка пройшла 25 вересня 2012 року у Сараєві між представниками Штабу НАТО і Комісією з питань інтеграції в НАТО БіГ, де обговорювався стан виконання IPAP-у за період 2011 – 2013 рр.

Г.Іклоді підтвердив, що всередині Альянсу є група держав, які підтримують БіГ на її шляху до членства, і що існує можливість для додаткової співпраці між НАТО і БіГ у галузі нових викликів безпеки з акцентом на Інтернет-безпеку.

А.Трішич-Бабич також висловила задоволення з приводу успішних переговорів, які пройшли 25 вересня 2012 року у Сараєві, і підкреслила, що у майбутньому документі IPAP буде особливу увагу звернено на Інтернет-безпеку.

Крім того, вона подякувала Альянсу за включення Боснії і Герцеговини у список країн, з якими НАТО хоче співпрацювати в області нових викликів безпеці.

Г.Іклоді запропонував провести наступного року конференцію НАТО у БіГ щодо Резолюції Ради Безпеки ООН №1540 про запобігання розповсюдження зброї масового знищення та засобів її транспортування.

http://www.mfa.ba/aktuelnosti/saopstenja/default.aspx?id=22395&template_id=16&pageIndex=1