27 листопада 2012

Розпочався діалог щодо вступу Боснії і Герцеговини до Євросоюзу

У Сараєві розпочався другий раунд переговорів на високому рівні щодо вступу Боснії і Герцеговини до Європейського Союзу. Під час переговорів увага буде сфокусована на реалізації «Дорожньої карти» узгодженої на першому засіданні, що відбулося 27 червня у Брюсселі, та на подальших необхідних діях.

Засідання пройде під головуванням Комісара ЄС з питань розширення і політики добросусідства Стефана Філе. Також у ньому візьмуть участь Голова делегації ЄС у БіГ Пітер Соренсен і його заступник Ренцо Давіді.

Крім того, на засіданні будуть присутніми Голова Ради міністрів БіГ Вєкослав Беванда, президент Дирекції з питань європейської інтеграції БіГ Невенка Савіч та прем’єр-міністри Республіки Сербської і Федерації БіГ Олександр Джомбіч і Нермін Нікшіч.
У роботі засідання візьмуть участь делегації Партії незалежних соціал-демократів (а саме: президент Мілорад Додик і член Виконавчого комітету Желька Цвіяновіч); Сербської демократичної партії (президент Младен Босіч і член Виконавчого комітету Мірко Шаровіч); лідери Хорватського демократичного об’єднання БіГ Драган Човіч, Хорватського демократичного об’єднання 1990 Божо Любіч, Соціал-демократичної партії Златко Лагумджія, Союзу кращого майбутнього Фахрудин Радончіч і Партії демократичних дій Сулейман Тіхіч.

Із Представництва делегації ЄС у БіГ було повідомлено, що візит С.Філе є ще одним сигналом для влади, щоб продовжити і пришвидшити проведення реформ у країні необхідних для євроінтеграційних процесів в інтересах громадян.

http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=75151