14 травня 2013

Члени Президії БіГ на тристоронній зустрічі у Туреччині

В Анкару на тристоронню зустріч Сербії, Боснії і Герцеговини й Туреччини прибули члени Президії БіГ: Головуючий нині Небойша Радманович, боснійський представник Бакір Ізетбегович і хорватський Желько Комшич.

Відповідно до Протоколу, сьогодні заплановано святкову вечерю, на яку президент Туреччини Абдула Гюль запросив членів Президії БіГ і президента Сербії Томіслава Ніколіча.

Минулого тижня у Сараєві міністри закордонних справ цих країн, Іван Мркіч, Златко Лагумджія і Ахмет Давутоглу, зустрічалися для підготовки тристоронньої зустрічі в Анкарі.

У Сараєві І.Мркіч повідомив, що в Анкарі планується підписати угоду про економічне співробітництво між трьома державами.

Пізніше в Уряді Сербії було повідомлено, що 14 травня угоду підпишуть віце-прем’єр сербського уряду, міністр з питань зовнішньої і внутрішньої торгівлі і телекомунікації Расим Ляїч, міністр економіки Туреччини Зафер Чаглаян та міністр з питань зовнішньої торгівлі і економічних відносин Боснії і Герцеговини Мірко Шарович.

Угода передбачає покращення всіх видів економічних відносин між трьома державами, розширення партнерства у різних галузях економіки, що мають стратегічне значення для країн-учасниць цієї угоди, а також проведення заходів для спільного виходу на ринки інших країн.

http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=87287