23 жовтня 2013

З 2 по 10 листопада відбудеться контрольний перепис населення

У Боснії і Герцеговині з 2 по 10 листопада відбудеться контрольний перепис населення, на основі якого буде оцінено надійність результатів головного перепису населення БіГ. Про це сьогодні повідомили у Державній службі статистики БіГ.

Державна служба статистики БіГ у співпраці із статистичними ентитетськими відділами проведуть анкетування перепису населення або контрольний перепис населення у 107 муніципалітетах. Це складе приблизно 16000 домогосподарств або 50000 осіб.

Йдеться про повторний перепис одиниць на 240 ділянках. У проведенні контрольного перепису візьме участь більше 800 осіб, повідомляють у Державній службі статистики БіГ.

Місце проведення повторного перепису обирається випадково з бази, тому процес обрання транслюватиметься на телебаченні БіГ, ентитетів, округу Брчко, у всіх міських і сільських місцевостях.

Анкети для проведення повторного анкетування будуть схожі на попередні, але набагато коротші. Оскільки не міститимуть всі питання.

Крім членів комісій з місцевого самоврядування, працюватиме 240 контролерів і 40 запасних, 120 муніципальних / міських інструкторів і 20 запасних, 16 ентитетських і 40 державних інструкторів.

Державна служба статистики БіГ обирала контролерів, муніципальних / міських інструкторів зі списку кандидатів, які були запропоновані і подані у комісії місцевого самоврядування та ентитетські статистичні інституції.

Контролери обрані з людей, які проводили перепис і отримали найкращі оцінки з свою роботу. За тим самим принципом обрано і муніципальних / міських інструкторів.

На вихідні державні інспектори проінструктують членів комісій місцевого самоврядування, а з 28 по 30 жовтня – контролерів, муніципальних і міських інструкторів.

http://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=98643