19 лютого 2014

Інформація про заходи Міністерства закордонних справ Боснії і Герцеговини, які проводяться у зв’язку з останніми подіями в Україні

Сьогодні з Міністерства закордонних справ Боснії і Герцеговини було надіслано ноти у Міністерства закордонних справ Республіки Хорватії і Республіки Сербії, у яких МЗС БіГ звернулося з проханням до МЗС вищезгаданих країн про надання допомоги у консульському захисті громадянам БіГ, які зараз знаходяться в Україні. Враховуючи той факт, що БіГ немає в Україні постійно діючу дипломатично-консульську установу, громадяни БіГ можуть звернутися за необхідною консульською допомогою і захистом до Посольств Республіки Хорватії або Республіки Сербії.

Міністерство закордонних справ Боснії і Герцеговини знаходиться у постійному зв’язку з Почесним консулом БіГ в Україні Андрієм Васильковським, до якого громадяни БіГ, які знаходяться зараз на території України і потребують допомоги можуть звертатися за адресою: вул. Анрі Барбюса, 40, м. Київ, 03150.

Також МЗС БіГ чітко проінструктувало Надзвичайного та Повноваженого Посла у Будапешті Желька Янєтовича, який за сумісництвом є Надзвичайним та Повноваженим Послом в Україні, щодо моніторингу подій в Україні і з планом дій, якщо буде потрібно надати допомогу громадянам БіГ, які знаходяться зараз в Україні.

Міністерство закордонних справ БіГ звертається до родичів та друзів громадян БіГ, які зараз знаходяться в Україні, якщо у вас є будь-яка інформація про надання необхідної допомоги їм, звертайтеся в МЗС БіГ за наступними телефонами: 033 281 234; 033 281 191 та 033 281 189.

http://www.mfa.ba/aktuelnosti/saopstenja/default.aspx?id=26378&template_id=16&pageIndex=1