20 грудня 2016

Надзвичайний та Повноважений Посол Боснії і Герцеговини в Угорщині (за сумісництвом в Україні) Александар Драгічевич відвідав Почесне консульство Боснії і Герцеговини в Україні

20 грудня 2016 року Надзвичайний та Повноважений Посол Боснії і Герцеговини в Україні (за сумісництвом) Александар Драгічевич відвідав Почесне консульство Боснії і Герцеговини в Україні з резиденцією у Києві та провів зустріч з Почесним консулом Боснії і Герцеговини в Україні Андрієм Васильковським.


Після церемонії привітання Надзвичайний та Повноважений Посол Александар Драгічевич провів розмову з Почесним Консулом Боснії і Герцеговини в Україні Андрієм Васильковським, де вони говорили про подальшу співпрацю між Посольством Боснії і Герцеговини в Угорщині (за сумісництвом в Україні) і Почесним консульством Боснії і Герцеговини в Україні і функціонування установи в Україні.

Надзвичайний та Повноважений Посол Александар Драгічевич підкреслив, що співпраця між Посольством Боснії і Герцеговини в Угорщині (за сумісництвом в Україні) і Почесним консульством Боснії і Герцеговини в Україні має покращитися. Він впевнений, що Почесний консул Боснії і Герцеговини в Україні Андрій Васильковський, зважаючи на свій вплив, досвід та репутацію, які він має у бізнесових та політичних колах Києва, може багато зробити для покращення економічної та торгівельної співпраці між двома державами.

Почесний консул Боснії і Герцеговини в Україні Андрій Васильковський запропонував провести засідання Круглого столу в Києві, у якому можуть взяти участь всі зацікавлені сторони, і де будуть представлені перспективні напрямки розвитку двосторонньої співпраці між Україною та Боснією і Герцеговиною.

Крім того, було запропоновано проводити один раз на рік регулярні консультації та зустрічі між представниками Посольства Боснії і Герцеговини в Угорщині (за сумісництвом в Україні) та Почесним консульством Боснії і Герцеговини в Україні.